777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):792 Kč
kulatý, pevný | 714 CZK
hranatý, pevný | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 35 mmVýška: 35 mmHloubka: 50 mmRozměr: 3,5 x 5 cmHmotnost: 0.11 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 830 CZK
| Cena s DPH / ks | 714 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 590 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 35 mm |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875915 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
4,1 x 5MosazhranatéSapho
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
KAI nástěnná vanová baterie, černá mat
21 x 16MosazkruhovéSaphoKAI

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná sprchová baterie, černá mat
19,5 x 13MosazkruhovéSaphoSPY

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná vanová baterie, černá mat
19,5 x 17,4MosazkruhovéSaphoSPY




























































































































































































































































































