777 746 852Linka
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):370 Kč
sprcha, průměr 102mm | 362 CZK
sprcha, 235mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 420 CZK
| Cena s DPH / ks | 362 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 299 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855474 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
4,1 x 5MosazhranatéSapho

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat
3,5 x 5MosazkruhovéSapho

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat
3 x 4,4MosazkruhovéSapho

AKCE -14 %
Držák sprchy, otočný, černá mat
6,5 x 9,9MosazretroSapho

AKCE -14 %
zdarma
KAI nástěnná vanová baterie, černá mat
21 x 16MosazkruhovéSaphoKAI

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná sprchová baterie, černá mat
18,3 x 13MosazkruhovéAqualineLOTTA

AKCE -8 %
zdarma
LOTTA nástěnná vanová baterie, černá mat
18 x 14,8MosazkruhovéAqualineLOTTA

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná sprchová baterie, černá mat
19,5 x 13MosazkruhovéSaphoSPY

AKCE -14 %
zdarma
SPY nástěnná vanová baterie, černá mat
19,5 x 17,4MosazkruhovéSaphoSPY

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, černá/bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá














































































































































































































































































































