777 746 852Linka
Držák sprchy, otočný, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 65 mmVýška: 65 mmHloubka: 99 mmRozměr: 6,5 x 9,9 cmHmotnost: 0.406 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
-14 % 760 CZK
| Cena s DPH / ks | 654 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 541 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 65 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.4060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916304 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
KAI nástěnná vanová baterie, černá mat
21 x 16MosazkruhovéSaphoKAI

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná sprchová baterie, černá mat
18,3 x 13MosazkruhovéAqualineLOTTA

























































































































































































































































































