777 746 852Linka
Ruční sprcha, 235mm, ABS/černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):362 Kč
sprcha, 235mm | 370 CZK
sprcha, průměr 102mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoŠířka: 65 mmVýška: 235 mmHmotnost: 0.2 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 430 CZK
| Cena s DPH / ks | 370 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 306 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875304 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat
4,1 x 5MosazhranatéSapho

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, černá mat
3,5 x 5MosazkruhovéSapho

AKCE -14 %
zdarma
PAX nástěnná vanová baterie, černá mat
18,3 x 17,3MosazkruhovéSaphoPAX

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná sprchová baterie, černá mat
25,1 x 16MosazhranatéSaphoSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná vanová baterie, černá mat
25,5 x 17,5MosazhranatéSaphoSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, černá mat
26,3 x 9,2MosazhranatéSaphoDIMY




































































































































































































































































































