777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, bronz
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 497 Kč
kulatý, otočný, s vyústěním | 1 239 CZK
kulatý, pevný, vyústěním | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bronzŠířka: 62 mmVýška: 62 mmHloubka: 96 mmRozměr: 6,2 x 9,6 cmHmotnost: 0.409 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 1 440 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 239 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 024 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hloubka | 96 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.4090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913928741 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL


































































































































































































































































































