KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838842 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Vodovodní baterie KIRKÉ se svým designem řadí mezi baterie, které můžete použít jak v koupelně moderní, tak i v koupelně zařízené v retro stylu. Oproti kohoutkovým retro bateriím poskytují výhodu v pákovém ovládání. Proto je mnohem snadnější nastavit teplotu i průtok vody. Baterie mají také mnoho „tváří“ ve smyslu barevného provedení. V naší nabídce je naleznete v chromu, bronzu a zlatě.
Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - Návod pro KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (PDF)
- Dokumenty - Údržba pro KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (pdf)
- Technický list pro KIRKÉ podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz













































































































































































































































































