777 746 852Linka
Držák sprchy, otočný, bronz
Výrobce: SaphoBarva: bronzŠířka: 65 mmVýška: 65 mmHloubka: 99 mmRozměr: 6,5 x 9,9 cmHmotnost: 0.31 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 65 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 0.3100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913860430 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz
MosazretroSaphobronzANTEA

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK nástěnná sprchová baterie, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -47 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová baterie, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ nástěnná vanová baterie, bronz
21 x 17,9MosazretroSaphobronzKIRKÉ

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ WHITE nástěnná sprchová baterie, bílá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ WHITE

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ WHITE nástěnná vanová baterie, bílá páčka, bronz
21 x 17,9MosazretroSaphobronzKIRKÉ WHITE

AKCE -14 %
zdarma
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, bronz
20,8 x 14,2MosazdesignSaphobronzBEBÉ

AKCE -14 %
zdarma
BEBÉ nástěnná vanová baterie, bronz
21,3 x 19,6MosazdesignSaphobronzBEBÉ

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, bronz
21 x 17,9MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná vanová baterie, páčka krystal, bronz
21 x 17,9MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
VIENNA nástěnná sprchová baterie, bronz
28,1 x 14,4MosazretroSaphobronzVIENNA
































































































































































































































































































