EPOCA ruční sprcha, 220mm, mosaz/bronz
| Cena s DPH / ks | 1 712 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 415 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 73 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce |
| Hmotnost / ks | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913835483 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu





























































































































































































































































































