VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.5290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866678 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
Retro styl je v dnešní době v kurzu. Nabídka vodovodních baterií kombinuje vzhled retro s pokročilou technologií. V sérii VIENNA naleznete pákové baterie s bílou páčkou. Na výběr je provedení v chromu a bronzu.
Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz (pdf)
- Technický list pro VIENNA podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, bronz














































































































































































































































































