777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, bronz
Varianty tohoto produktu (celkem 2):1 239 Kč
kulatý, pevný, s vyústěním | 1 497 CZK
kulatý, otočný, vyústěním | skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bronzHloubka: 63 mmHmotnost: 0.3 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (4 ks)
do týdne
-14 % 1 740 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 497 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 237 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 50 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859939 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, bronz
6,2 x 9,6MosazretroSaphobronz
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
ANTEA ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz
MosazretroSaphobronzANTEA

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ CRYSTAL







































































































































































































































































































