Kuchyňské baterie

Kuchyňské baterie mohou být nejen nepostradatelným, ale také hezkým pomocníkem v každé kuchyni. V našem sortimentu najdete kuchyňské baterie od výrobců Laufen, Hansgrohe, Ravak, Jika a Roca. Dřezová baterie může být stojánková, která je určena k zabudování do dřezu či kuchyňské desky, nebo nástěnná určená k zapojení do stěny nad dřezem. Specialitu představují bezdotykové baterie, které ke spuštění vodního proudu používají místo mechanického ovládání senzor. V textu níže pod přehledem sortimentu se dozvíte o kuchyňských bateriích více informací.

Dostupnost
Barva
Výrobci
Série
Délka (mm)
Umístění baterie
Ovládání baterie
Další filtry
Dřezová baterie chrom - ORAS CUBISTA 2838F | Více - Vodovodní baterie / Kuchyňské baterie
AKCE -51.9%
Doprodej

zdarma

Dřezová baterie chrom - ORAS CUBISTA 2838F
Kuchyňská páková baterie s hadičkami SoftPex. Vhodná do každé kuchyně
Výrobce: Oras
Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Freedom FM 016.00 | Více -
AKCE -14.9%
zdarma

Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Freedom FM 016.00
FM 016.00Poskytne vám svobodu při usazování umyvadla na desku. Baterii umístěte kamkoli kolem umyvadla, kde pro něj najdete...
Výrobce: Ravak
Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Chrome CR 016.00 | Více -
AKCE -15%
zdarma

Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Chrome CR 016.00
CR 016.00Čisté minimalistické tvary, které doplní každé větší umyvadlo. Tvar oválu na páce baterie navazuje na koupelnový...
Výrobce: Ravak
Umyvadlová/dřezová nástěnná páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 041.00/100 | Více -
AKCE -14.9%
zdarma

Umyvadlová/dřezová nástěnná páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 041.00/100
SN 041.00/100CRNic nepředstírají a spolehlivě fungují. Praktické výtokové ramínko vám umožní využívat vaše umyvadlo nebo...
Výrobce: Ravak
Umyvadlová/dřezová nástěnná páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 041.00/150 | Více -
AKCE -15%
zdarma

Umyvadlová/dřezová nástěnná páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 041.00/150
SN 041.00CRNic nepředstírají a spolehlivě fungují. Praktické výtokové ramínko vám umožní využívat vaše umyvadlo nebo dřez...
Výrobce: Ravak
Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 016.00 | Více -
AKCE -14.9%
Dřezová/umyvadlová stojánková páková baterie chrom - Ravak Suzan SN 016.00
SN 016.00CRNic nepředstírají a spolehlivě fungují. Praktické extra dlouhé výtokové ramínko vám umožní využívat vaše umyvadlo...
Výrobce: Ravak

Čím se vyznačují dřezové baterie?

Kuchyňská baterie je neodmyslitelnou součástí každé kuchyně. Může být nejen praktická a úsporná, ale také krásná a stylová. Dřezové baterie se dnes vyrábí v mnoha provedeních, vaši kuchyni může krášlit baterie v moderním, industriálním či retro stylu. Vybírat se dá také z několika barev baterií do kuchyně. Zvolíte chromovanou, bílou, černou, zlatou či mosaznou kuchyňskou baterii?

Podle typu instalace se dřezové vodovodní baterie dělí na:

  • stojánkové – Které se dále z pohledu ovládání dělí na pákové, kohoutkové, bezdotykové (senzorické). Stojánkové kuchyňské baterie jsou určeny k zabudování do dřezu nebo kuchyňské desky.
  • nástěnné – Které se dále z pohledu ovládání dělí na pákové a kohoutkové. Nástěnné kuchyňské baterie se připevňují na stěnu.

Některé pákové baterie mají:

  • omezovač průtoku vody – dovedou omezit průtok vody a ušetřit tak vodu i energii. Spotřeba vody může klesnout až o 30%
  • omezovač teploty vody – umožňuje nastavení maximální teploty horké vody. Tato funkce je ideální i do prostor, kde se pohybují děti, například škol nebo školek. Děti se vyvarují možnosti opaření horkou vodou. Výhodou je také úspora energie.
  • vytahovací spršku – je velmi praktická a můžete s ní rychle a snadno omýt od největších nečistot hrnec, pánev nebo jiné kuchyňské nádobí a další předměty.

Bezdotyková baterie má několik výhod

Vyhledávaným typem baterií do kuchyně jsou bezdotykové (senzorické) kuchyňské baterie. Proud vody se spouští, jakmile ruce přiložíte k senzoru. Již vás nebude trápit, že se musíte dotýkat baterie mastnýma či ušpiněnýma rukama. Bezdotykové kuchyňské vodovodní baterie umožňují nastavit časový interval, jak dlouho má voda téct z kohoutku. Jejich benefitem je úspora vody a také to, že dlouho zůstávají lesklé – nedostane se na ně tolik kapek vody z mokrých rukou jako u pákových a kohoutkových baterií. Bezdotykové kuchyňské baterie mají ale kromě senzorického i klasické pákové ovládání pro případ, že byste ho chtěli využít. Bezdotykové baterie mají ale samozřejmě kromě senzorického i klasické pákové ovládání. Jsou to takové baterie 2 v 1.

Obraťte se na odborníky

Váháte, jaký typ či design dřezové baterie zvolit? Kontaktujte nás, naši specialisté vám pomohou vybrat kuchyňskou baterii přesně dle vašich požadavků a představ. Některé vodovodní baterie do kuchyně máme skladem k okamžitému odběru, zajistíme dopravu k vám domů.

Hledáte kromě kuchyňské baterie také obklady za kuchyňskou linku? Spoustu inspirace najdete v článku Kuchyňské obklady anebo na kuchyně inspirace.