AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 6 let |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 285 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko, Úsporná ECO |
| EAN | 8590913801839 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Návody pro AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom (PDF)
- Technický list pro AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom
- Údržba pro AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom (pdf)
- Záruční list pro AXUS stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, výška 345 mm, chrom (pdf)
































































































































































































































































































