777 746 852Linka
SALY stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 436 KčKASIOPEA sprškou | 1 988 Kč
SALY s sprškou | 3 260 CZK
AQUALINE 40 sprškou | skladem u dodavatele (2 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 200 mmHloubka: 225 mmHmotnost: 2.26 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (2 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 140 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825460 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
AQUALINE 40 stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 40

AKCE -8 %
KASIOPEA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA














































































































































































































































































