777 746 852Linka
KAYRA stojánková dřezová baterie, bronz
Varianty tohoto produktu (celkem 7):3 862 KčANTEA baterie, výška 275mm | 3 862 KčANTEA s retro hubicí | 4 808 KčKIRKÉ BLACK baterie, černá páčka | 5 926 KčKIRKÉ WHITE baterie, bílá páčka | 5 668 KčKIRKÉ baterie | 5 324 Kč
KAYRA baterie | 4 808 CZK
ANTEA baterie, výška 265mm | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (3 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (2 ks)
Výrobce: SaphoBarva: bronzVýška: 290 mmHloubka: 220 mmHmotnost: 1.984 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 72 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 215 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.9840 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913833939 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK stojánková dřezová baterie, černá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ WHITE stojánková dřezová baterie, bílá páčka, bronz
MosazretroSaphobronzKIRKÉ WHITE























































































































































































































































































