Ostatní sprchové vaničky

Tvar asymetrické sprchové vaničky přináší největší výhodu v menších koupelnách. Díky této sprchové vaničce můžete efektivněji využít prostor v koupelně. Sprchování v tomto typu vaničky je velmi pohodlné, kolem sebe máte dostatek prostoru. K těmto vaničkám vám nabízíme sprchový kout s otevíracími dveřmi. Tento typ vaniček vyrábí společnosti Ravak a Riho.

Dostupnost
Výrobci
Série
Délka (mm)
Šířka (mm)
Další filtry

Jaké nabízíme další příslušenství ke sprchovým vaničkám? 

Samozřejmostí našeho zákaznického servisu je i nabídka příslušenství ke sprchovým vaničkám a také sprchovým koutům. Díky těmto produktům lze zvýšit požitek a prožitek ze sprchování. Z našeho sortimentu doporučujeme sprchový masážní panel, sprchové sety nebo termostatickou podmítkovou sprchovou baterii. Nabídnout vám můžeme i koupelnové doplňky jako jsou různé háčky a poličky vhodné do sprchových koutů.

Materiály a rozměry asymetrických sprchových vaniček. 

Pětiúhelníkové vaničky, které prodáváme, jsou vyrobeny z kvalitního akrylu. Tento typ vaničky se z jiného materiálu nevyrábí. Akrylát je tvarově velmi variabilní a proto lze z něho vyrábět i složitější tvary.  

Asymetrické sprchové vaničky v našem sortimentu jsou vyrobeny z lité směsi dolomitu a pryskyřice. Jsou v rozměru 90×120 cm. Menší velikost nedoporučujeme, protože již uživatelům může znesnadňovat sprchování a není zcela komfortní.

Kontaktujte nás a my vám s výběrem rádi poradíme.