Administrativní asistentka společnosti

24.01.2024

Jsme M.B.KERAMIKA a zabýváme se prodejem obkladů a dlažeb. Aktuálně hledáme někoho, kdo se bude podílet na chodu firmy a tvořit podporu pro marketingové a obchodní oddělení.

Místo výkonu práce:  U Svitavy 7, 618 00 Brno-Černovice

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Přijímat telefony od našich zákazníků, obchodních partnerů a postoupit je zodpovědným osobám
  • Administrativně se podílet na chodu firmy (evidence BOZP, smluv či dodacích listů, tvorba pracovních smluv, komunikace s mobilním operátorem aj.)
  • Zajišťovat podporu pro marketingové a obchodní oddělení (úprava fotografií, vkládání fotografií na web, focení a natáčení produktových videí, tvorba katalogových listů aj.)

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost práce s počítačem na uživatelské úrovni – internet, Word, Excel, základní úprava fotografií
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem

My vám za to nabízíme…

  • Nástupní mzdu ve výši 28 500 Kč hrubého
  • Veškerou pomoc v začátku-důkladně vás zaškolíme do sortimentu a se vším poradíme
  • Slevu na firemní výrobky
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněný telefonní tarif pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
  • Dny dovolené navíc

Termín nástupu:

  • Ihned nebo dohodou

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis. Budeme se těšit!

Kontakt:

Andrea Drápalová

a.drapalova@mbkeramika.cz

+420 777 746 850