Dlažba vtiskne vašemu domovu jednotný styl

Chcete, aby vaše bydlení přesně odpovídalo vašemu vkusu? Pak myslete na detaily. Nepřehlédnutelným základem jsou podlahy. My v M.B.KERAMICE jsme odborníky na dlažby, se kterými perfektně sladíte interiér i exteriér. Váš byt s terasou či dům se zahradou vyšperkujete k absolutní dokonalosti.

Nápaditý dům, v němž se vyjímá dlažba ve stejném designu v obývacím pokoji i na přilehlé venkovní terase. Ložnice, která díky dlažbě perfektně ladí s balkonem a splývá s ním v jeden harmonický celek. Chtěli byste mít bydlení jako z rukou zkušeného designéra? U nás v M.B.KERAMICE vám s tím pomůžeme. Ve svém sortimentu máme mnoho dlažeb, se kterými vykouzlíte interiér a exteriér ve stylu, který je vašemu srdci nejbližší. Vaše bydlení tak bude mít punc osobitosti a originality. A návštěvníci žasnou...

 dlažba vhodná do interiéru i exteriéru

Máte konkrétní dotaz k informacím z článku?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Kouzlo pokládky bez lepidla  

V interiéru se používá dlažba s tloušťkou 1 cm, pro exteriér doporučujeme dlažbu s tloušťkou 2 cm. Spojuje je stejný design. A čím se liší? Především způsobem pokládky. Zatímco „interiérovou“ 1cm dlažbu je vždy potřeba lepit, tu exteriérovou s tloušťkou 2 cm je nejvhodnější položit bez použití lepidla na terče, do trávy či štěrku. Přinese vám to neocenitelnou výhodu: dlažbu kdykoliv snadno rozeberete a znovu složíte. Když pak pod ní budete chtít opravit rozvody či elektroinstalaci, zaradujete se, že nemusíte bourat.

venkovní 2cm dlažba na terasu či balkon

Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil náš odborný tým. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

venkovní dlažba imitace dřeva

Stejný obývák, chodník i balkón  

Zařizujete dům či chalupu a máte rádi venkovskou pohodu? Nic ji nenavodí lépe než dřevo. Dlažba Cross Wood  je téměř k nerozeznání od pravého přírodního materiálu. 1cm variantu položte třeba do kuchyně a z 2 cm venkovní dlažby vytvořte japonský chodník, venkovní terasu či opalovací místo u bazénu. Bydlíte v bytě a líbí se vám dlažba v chladnějších „městských“ tónech? Pak vás zaujmou dlažby s imitací betonu a cementové stěrky, jakou je například Officine. Její krása vynikne v obýváku, na balkoně nebo vjezdu do garáže. Anebo dáte přednost elegantní dlažbě v imitaci kamene? Zvolte třeba Lake Stone na obrázku.

dlažba imitace kamene

 

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.

Originální publikaci článku na portálu Žena-In najdete zde.