M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Cross Wood

Venkovní dlažba, která svým rozměrem i vzhledem dokonale připomíná dlouhá dřevěná prkna. Venkovní dlaždice vypadají jako vyšisované sluncem, díky čemu věrně zachycují přirozenou krásu pravého dřeva. Terasová dlažba bude vypadat parádně kdekoliv v exteriéru – ať už na venkovní terase nebo u bazénu. Samozřejmostí jsou různé typy tvarovek a přelivových kanálků.

2 cm venkovní dlažba Cross Wood položená do trávy.
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Cross Wood Buff
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Cross Wood Buff - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Buff textura.
Cross Wood Cinder
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Cross Wood Cinder - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Cinder textura.
Cross Wood Dust
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Cross Wood Dust - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Dust textura.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 Jaká je dlažba Cross Wood?

  • Tloušťka: 1 i 2 cm
  • Formát: 30 × 120 cm
  • Rektifikovaná – hrany jsou dokonale rovné
  • Barvy: Buff, Dust, Cinder
  • Vhodná jako dlažba kolem bazénu i na terasu
  • Různé typy tvarovek a přelivových kanálů
  • Mrazuvzdorná
  • Protiskluzová
  • Věrně imituje dřevo

Dlažba na terasu si léta zachová svou původní barvu a neuvolňují se z ní třísky

Tato dlažba na terasu je lidským okem nerozeznatelná od pravé dřevěné podlahy. Venkovní dlaždice mají plastický design a na pohled i na omak tak vypadají jako pravé dřevo. Do exteriéru navíc venkovní dlažba přináší víc výhod než dřevěná podlaha. Velkou výhodou dlažeb na terasu v imitaci dřeva je to, že neblednou. Na rozdíl od dřevěných podlah si mnoho let zachovávají svou původní barvu a neuvolňují se z nich třísky. Tuto mrazuvzdornou a protiskluznou dlažbu zároveň není potřeba pravidelně mořit a impregnovat, ale postačí ji vytřít vodou.

Venkovní dlažba by vždy měla mít potřebný stupeň protiskluznosti v závislosti na místě, kde bude položena. Podrobnosti si můžete přečíst v článku Protiskluzná dlažba na terasu: Proč je důležité pečlivě zvážit stupně protiskluznosti?

Venkovní dlažba Cross Wood dokonale připomíná dřevěná prkna

Tato terasová dlažba má rozměr 30×120 cm a dokonale tak připomíná dlouhá dřevěná prkna. Venkovní dlažice lze zároveň vybírat ze tří odstínů od světlého po tmavý. Díky tomu bude vaše venkovní terasa či prostranství u domu nebo u bazénu působit přírodním a harmonickým dojmem. A nejen to, venkovní terasa nebo okolí bazénu se budou také lépe udržovat, protože keramika nevyžaduje takovou péči jako pravé přírodní dřevo.

Dlažba na terasu má také interiérovou „sestru“ pro sladění interiéru a exteriéru

Terasová dlažba má také svou interiérovou „sestru.“ Co to znamená? Že ve stejném designu můžete sladit interiér a exteriér a vytvořit tak bydlení jako z rukou špičkového designéra. Co takhle vzhledově sjednotit třeba venkovní terasu a obývák s kuchyní? Interiérovou variantu této venkovní dlažby najdete zde.

Inspiraci můžete načerpat také v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem.

Dlažbu je mimo jiné možné položit na terče či do trávy a vytvořit efektní chodníky

Zahradní dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm. Pokládá se na terče, do trávy nebo do štěrku. Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám v exteriéru přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod dlažbou na terasu opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Zajímavě bude na zahradě vypadat také pokládka této venkovní dlažby do trávy – takto můžete vytvořit u domu zajímavé chodníčky.

Inspiraci můžete načerpat v článku Dlažba na zahradu o tloušťce 2 cm nabízí krásný design a různé možnosti pokládky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy