Venkovní dlažba Cross Wood

Venkovní dlažba, která svým rozměrem i vzhledem dokonale připomíná dlouhá dřevěná prkna. Venkovní dlaždice vypadají jako vyšisované sluncem, díky čemu věrně zachycují přirozenou krásu pravého dřeva. Terasová dlažba bude vypadat parádně kdekoliv v exteriéru – ať už na venkovní terase nebo u bazénu. Samozřejmostí jsou různé typy tvarovek a přelivových kanálků.

Litujeme, ale Venkovní dlažba Cross Wood se již nevyrábí. Rádi pro vás nalezneme alternativu.
2 cm venkovní dlažba Cross Wood položená do trávy.
Nedostupné
Chcete vidět podobné produkty?
Chat Zeptat se Poptat alternativu

Produkty této série

Cross Wood Buff - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Buff textura., Formát: 30 × 120 cm, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Cross Wood Buff
30 × 120 cm
nedostupné
Cross Wood Cinder - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Cinder textura., Formát: 30 × 120 cm, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Cross Wood Cinder
30 × 120 cm
nedostupné
Cross Wood Dust - Venkovní dlažba na terasu Cross Wood Dust textura., Formát: 30 × 120 cm, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Cross Wood Dust
30 × 120 cm
nedostupné

 Jaká je dlažba Cross Wood?

  • Tloušťka: 1 i 2 cm
  • Formát: 30 × 120 cm
  • Rektifikovaná – hrany jsou dokonale rovné
  • Barvy: Buff, Dust, Cinder
  • Vhodná jako dlažba kolem bazénu i na terasu
  • Různé typy tvarovek a přelivových kanálů
  • Mrazuvzdorná
  • Protiskluzová
  • Věrně imituje dřevo

Dlažba na terasu si léta zachová svou původní barvu a neuvolňují se z ní třísky

Tato dlažba na terasu je lidským okem nerozeznatelná od pravé dřevěné podlahy. Venkovní dlaždice mají plastický design a na pohled i na omak tak vypadají jako pravé dřevo. Do exteriéru navíc venkovní dlažba přináší víc výhod než dřevěná podlaha. Velkou výhodou dlažeb na terasu v imitaci dřeva je to, že neblednou. Na rozdíl od dřevěných podlah si mnoho let zachovávají svou původní barvu a neuvolňují se z nich třísky. Tuto mrazuvzdornou a protiskluznou dlažbu zároveň není potřeba pravidelně mořit a impregnovat, ale postačí ji vytřít vodou.

Venkovní dlažba by vždy měla mít potřebný stupeň protiskluznosti v závislosti na místě, kde bude položena. Podrobnosti si můžete přečíst v článku Protiskluzná dlažba na terasu: Proč je důležité pečlivě zvážit stupně protiskluznosti?

Venkovní dlažba Cross Wood dokonale připomíná dřevěná prkna

Tato terasová dlažba má rozměr 30×120 cm a dokonale tak připomíná dlouhá dřevěná prkna. Venkovní dlažice lze zároveň vybírat ze tří odstínů od světlého po tmavý. Díky tomu bude vaše venkovní terasa či prostranství u domu nebo u bazénu působit přírodním a harmonickým dojmem. A nejen to, venkovní terasa nebo okolí bazénu se budou také lépe udržovat, protože keramika nevyžaduje takovou péči jako pravé přírodní dřevo.

Dlažba na terasu má také interiérovou „sestru“ pro sladění interiéru a exteriéru

Terasová dlažba má také svou interiérovou „sestru.“ Co to znamená? Že ve stejném designu můžete sladit interiér a exteriér a vytvořit tak bydlení jako z rukou špičkového designéra. Co takhle vzhledově sjednotit třeba venkovní terasu a obývák s kuchyní? Interiérovou variantu této venkovní dlažby najdete zde.

Inspiraci můžete načerpat také v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem.

Dlažbu je mimo jiné možné položit na terče či do trávy a vytvořit efektní chodníky

Zahradní dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm. Pokládá se na terče, do trávy nebo do štěrku. Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám v exteriéru přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod dlažbou na terasu opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Zajímavě bude na zahradě vypadat také pokládka této venkovní dlažby do trávy – takto můžete vytvořit u domu zajímavé chodníčky.

Inspiraci můžete načerpat v článku Dlažba na zahradu o tloušťce 2 cm nabízí krásný design a různé možnosti pokládky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Parametry - Cross Wood

Cena/m21500 - 2499 Kč
BarvaHnědá
VzhledDřevo
DostupnostBěžně do 10 dnů
Formát30 × 120 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarObdélník
Tloušťka2 cm

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

 • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
 • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
 • Příklady cen venkovních dlažeb
 • Fotografie z realizací zákazníků
 • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se