M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Sprchové baterie

V naší nabídce máme velký výběr sprchových baterií. Různé povrchy, styly, designy. Rozdíly najdeme ale také v připojení. Rozlišujeme klasické na zeď se dvěma otvory a pak jsou tu samozřejmě ještě podmítkové sprchové baterie. Jejich „tělo“ je umístěno ve stěně. Vidět je pak pouze samotné ovládání, buď páčka, nebo kohoutky. Tyto baterie zabírají málo místa v prostoru a využívají se hlavně ve sprchových koutech, kde je třeba mít kolem sebe dost prostoru.

Samostatnou kapitolou jsou baterie termostatické. Tyto vodovodní baterie jsou pro svoje nesporné výhody u zákazníků stále více ceněny a oblíbeny.  Do své koupelny či kuchyně je používá stále více lidí.

Díky automatickému regulování teploty vody, kterou si vy sami nastavíte, udržuje vodu stále stejně teplou i při kolísání tlaku v rozvodech. Tím se uspoří až 50% vody a energie na její ohřev.

Druhým kladným prvkem je jednoznačně bezpečnost. To ocení rodiny s malými dětmi, senioři nebo lidé s handicapem. Na termostatické baterii si jednoduše nastavíte nejvyšší možnou teplotu (38oC) a integrovaná pojistka horké vody zabrání neúmyslné volbě teploty vyšší.

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
|<<<2>>|
|<<<2>>|
ico small menu