Zrcadlové skříňky (barva: hnědá, výrobci: Laufen)

Zrcadlová skříňka je v každé koupelně praktickým pomocníkem. Přináší řešení 2v1 – zrcadlo i úložný prostor pro odkládání drobností potřebných k dennímu použití v koupelně. Níže si můžete vybrat z našeho sortimentu, nebo navštivte kterékoli z našich koupelnových studií, kde vám s výběrem rádi poradíme.

Dostupnost
Barva
Výrobci
Délka (mm)
Šířka (mm)
Zrcadla
Osvětlení
Další filtry

Dle vaší filtrace nebylo nic nalezeno, zkuste prosím změnit možnosti filtrace

Typy zrcadlových skříněk

V zásadě rozlišujeme dva typy zrcadlových skříněk:

    • Zrcadla s poličkou
    • Zrcadla se skříňkou

Zrcadlovou skříňku dle svých představ a parametrů koupelny si u nás vybere každý. V našem sortimentu najdete zrcadlové skříňky již od délky 45 cm, které jsou vhodné zejména do malých koupelen nebo k umývátkům na toaletu. Máme pro vás také, samozřejmě, větší zrcadlové skříňky do prostornějších koupelen. Podobně jako jiný nábytek v našem sortimentu, mohou být i koupelnové skříňky se zrcadlem v dekoru dřeva, jako je ořech, buk či jiné dřeviny. Samozřejmostí jsou různé barvy a povrch v lesku i matu.

Osvětlení zrcadlové skříňky

Správné osvětlení je důležitým doplňkem každého zrcadla, na což pamatují i výrobci zrcadlových skříněk. V našem sortimentu najdete řadu zrcadlových skříněk, které mají zabudované osvětlení. Toto řešení doporučujeme, neboť je jednoduché a velmi praktické. Uvnitř zrcadlové skříňky nebo z vnější strany je vypínač, stačí mít tedy v koupelně jen v blízkosti skříňky zásuvku.

Vnitřní vybavení zrcadlových skříněk

Zrcadlové skříňky mají množství praktických poliček na spoustu koupelnových doplňků a drobností pro každodenní použití. Součástí může být i háček na fén, elektrická zásuvka na holicí strojek nebo fén, spínač na světlo a podobně.

Obraťte se na nás se svou představou

Rádi vám doporučíme také další koupelnový nábytek, sprchový kout, vanu, umyvadlo a další doplňky a příslušenství tak, aby vaše koupelna byla dokonalá. Některé koupelnové skříňky se zrcadlem máme skladem k okamžitému odběru.