Skříňky pod umyvadlo

Skříňka pod umyvadlo představuje nejen praktický úložný prostor, ale také podtrhuje styl každé koupelny. V naší nabídce naleznete umyvadlové skříňky v mnoha tvarech, rozměrech a barvách. Ke všem skříňkám nabízíme také umyvadla, pro která jsou jednotlivé skříňky vyrobeny. Je tak zaručena kompatibilita. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se dozvíte o skříňkách pod umyvadlo více informací.

Dostupnost
Barva
Výrobci
Vlastnosti
Série
Délka (mm)
Šířka (mm)
Tvar
Další filtry
Koupelnová skříňka 40x22 cm - Riho Lucca | Více - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
AKCE -59 %
Doprodej

Koupelnová skříňka 40x22 cm - Riho Lucca
Umyvadlo rozměr 40 × 22 cm z litého mramoru Skříňka otevírací s tichým dovíráním RIHO LUCCA spodní skříňka pod umyvadlo
Výrobce: RIHO
Koupelnová skříňka 70x48 cm - Lebon CLASS MA05.BL | Více - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
AKCE -31 %
Doprodej

Koupelnová skříňka 70x48 cm - Lebon CLASS MA05.BL
Závěsná skříňka s uymvadlem Lebon Classic MA05.BL. Kombinace barev buk/bílá. Rozměr umyvadla 70x48 cm Skříňka má u spodní...
Výrobce: Lebon
Skříňka pod umývátko 45 cm dub - Laufen CUBITO 5011.1(ch451) I.j. | Více - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
AKCE -16 %
Doprodej

Skříňka pod umývátko 45 cm dub - Laufen CUBITO 5011.1(ch451) I.j.
Skříňka pod umývátko provedení světlý dub s jedním šuplíkem. Rozměr umyvadla 45x34cm Umyvadlo nutno dokoupit (H8114220001041)
Výrobce: Laufen
Umyvadlová mísa se skříňkou 55x44 cm - Laufen MIMO (1055.6 + 3255.3) | Více - Koupelnový nábytek
AKCE -51 %
Doprodej

zdarma

Umyvadlová mísa se skříňkou 55x44 cm - Laufen MIMO (1055.6 + 3255.3)
Set designové umyvadlové mísy Laufen Mimo a skříňky pod umyvadlo s jednou zásuvkou.Rozměr uymvadla je 55×44 cm. Rozměr skříňky...
Výrobce: Laufen

Čím se vyznačují skříňky pod umyvadlo

Skříňky pod umyvadlo jsou ideálním řešením do malých i velkých koupelen. Mají mnoho různých designů, takže je opravdu z čeho vybírat. Umyvadlové skříňky jsou také velmi praktické, poskytnou dostatek prostoru pro uložení důležitých koupelnových potřeb. Skříňka pod umyvadlo je vždy navržena přímo k určitému typu umyvadla a společně tak tvoří dokonalou dvojici.

Skříňky pod umyvadlo v našem sortimentu jsou odolné vůči vlhkému prostředí v koupelně. A navíc mají krásný design, který se bude hodit do konceptu koupelny v jakémkoliv stylu. Zvolíte moderní, rustikální, vintage či industriální styl umyvadlové skříňky? Velkým hitem jsou skříňky pod umyvadlo v dekoru dřeva, které dokonale ladí prakticky s jakýmikoliv koupelnovými obklady a dlažbou. Zvolit ale také můžete bílou, černou, šedou či červenou skříňku. Samozřejmostí jsou i různé povrchové úpravy, nejčastěji je to lesk a mat.

V našem sortimentu najdete skříňky pod umyvadlo od délky 40 cm, které poskytnou potřebný úložný prostor v malých koupelnách. Střední velikost skříňky pod umyvadlo se pohybuje zhruba kolem 55 cm a 6o cm až po 80 cm. Do prostorných koupelen lidé nejčastěji vybírají rozměry 120 cm nebo 150 cm, větší skříňky mohou být také spojeny s praktickým dvojumyvadlem. Skříňky pod umyvadlo jsou buď šuplíkové, nebo zavírací, některé mají velmi sofistikovaně řešený úložný prostor tak, aby byl využitý každý centimetr. 

Velkým koupelnovým trendem jsou skříňky pod umyvadlo vyrobené z keramických velkoformátových obkladů. Mohou mít design mramoru, kamene, dřeva či betonu a budete-li si přát, z určitých kolekcí si můžete vybrat také koupelnové obklady a dlažbu v naprosto stejném designu. A kdo by nechtěl dokonale sladěnou koupelnu? Více se dočtete v článku Koupelnový nábytek a umyvadla vyrobená z keramických dlaždic.

Rádi vám do koupelny pomůžeme vybrat nejen skříňku pod umyvadlo, která bude přesně splňovat vaše představy, ale i další nábytek, jako jsou třeba komody, a také baterie, sprchový kout, vanu, zrcadla a další koupelnové vybavení a doplňky.