M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Skříňky pod umyvadlo

V této sekci vám nabízíme opravdu bohatý výběr kvalitních, moderních i rustikálních skříněk pod umyvadla. Tyto závěsné skříňky u nás naleznete vždy už s určitým typem umyvadla. Je tak zaručena dobrá kompatibilnost koupelnové skříňky a umyvadla. Nabízíme kvalitní koupelnový nábytek se zpomalujícími pojezdy za příznivé ceny.

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
JIKA CUBITO skříňka pod umývátko 45cm fino/fino 5011.1(ch451) I.j. - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
SLEVA -16%
Doprodej

Skříňka pod umývátko provedení světlý dub s jedním šuplíkem. Rozměr umyvadla 45x34cm Umyvadlo nutno dokoupit (H8114220001041)
Výrobce: Laufen
JIKA CUBITO skříňka pod umývátko 45cm wenge/wenge 5011.1(ch441) I.j. - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
SLEVA -22%
Doprodej

Skříňka pod umývátko s jedním šuplíkem v tmavém dekoru dřeva. Rozměr 45x34 cm Nutno zakoupit také umyvadlo 1142.2 Vhodné...
Výrobce: Laufen
 -
SLEVA -51%
Doprodej

Designová umyvadlová mísa Laufen Mimo včetně skříňky se šuplíkem Rozměr uymvadla 55x44 cm Rozměr skříňky 65x45x40 cm
Barva: černá, Výrobce: Laufen
LB CLASS MA05.BL skříňka závěsná s umyvadlem 70x48cm buk/bílá - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
SLEVA -31%
Doprodej

Závěsná skříňka s uymvadlem Lebon Classic MA05.BL. Kombinace barev buk/bílá. Rozměr umyvadla 70x48 cm Skříňka má u spodní...
Barva: bílá, Výrobce: Lebon
LB STAR skříňka spodní bez umyvadla ST55.3020 červená lesklá - Koupelnový nábytek / Skříňky pod umyvadlo
SLEVA -43%
Doprodej

Skříňka spodní VČETNĚ UMYVADLA, barva červená lesklá. Jeden šuplík, úchytka momentálně upevněna z vnitřní strany. Šířka 55...
Barva: červená, Výrobce: Lebon
 -
SLEVA -35%
Doprodej

Umyvadlo rozměr 40 × 22 cm z litého mramoru Skříňka otevírací s tichým dovíráním RIHO LUCCA spodní skříňka pod umyvadlo
Barva: bílá, Výrobce: RIHO

Koupelnové skříňky závěsné i k postavení na podlahu

Tyto skříňky pod umyvadla nabízíme v závěsné podobě i s možností dokoupit k nábytku výškově stavitelné nožičky. Výhodou závěsných koupelnových skříněk je, že se pod nimi snáze udržuje čistota. Pokud ale stavíte skříňku s umyvadlem k nenosné zdi nebo příčce, dokupte raději ke koupelnové skříňce nožičky. Mnoho sestav koupelnového nábytku naleznete pochopitelně také na našich prodejnách nebo se nechte inspirovat naším sortimentem pro koupelny.

Nové barvy a designy

Naším přáním a cílem je přinášet vám stále nové a nové věci. U nás si můžete vybrat závěsnou skříňku pod umyvadlo v mnoha stylech a barvách nebo imitacích dřeva. K některým koupelnovým kolekcím si necháváme od našich dodavatelů přímo vyrábět na zakázku. U nás koupíte koupelnové obklady a s nimi i koupelnové skříňky v jednom stylu a barvě. Všechen náš koupelnový nábytek je 100% použitelný do vlhkého koupelnového prostředí.

Rozměry koupelnových závěsných skříněk pod umyvadla

U nás naleznete závěsné skříňky pod umyvadla již od rozměru 40 cm. Jde o malá umývátka, ale v malých koupelnách jistě oceníte možnost dalšího odkládacího prostoru pod umyvadlem Další rozměry námi dodávaných skříněk pod umyvadla jsou např. 55 cm, 60 cm a více až po největší ve velikostech 120 cm a 150 cm nebo i skříňky včetně dvojumyvadla. Závěsné skříňky včetně umyvadla jsou buď šuplíkové nebo zavírací. Nabízí místo pro prací prostředky nebo hygienické potřeby.

Další příslušenství ke koupelnovému nábytku

Koupelnový nábytek je velmi důležitým koupelnovým zařizovacím prostředkem. Styl koupelny podtrhne a zdůrazní. Při jeho výběru doporučujeme ladit celou koupelnu v jednom stylu. K tomu patří i koupelnové doplňky a vodovodní baterie v jednom stylu. Jejich výběrem celou koupelnu doladíte.