VEGA galerka, 80x70x18cm, dub platin
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | VEGA GALERKY |
| Rozměr | 80x70x18 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení neobsahuje | Elektrická zásuvka |
| Hmotnost / ks | 14.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851117 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Zrcadlové skříňky VEGA jsou kombinací praktičnosti a elegance. Designově jsou skvělým doplněním kolekce umyvadlových skříněk VEGA. V nabídce v šířkách od 40 do 80 cm.
Příslušenství k produktu






















































































































































































































































































