Designový koupelnový nábytek

Designový koupelnový nábytek se může stát klenotem vaší koupelny. Když výrobce koupelnového nábytku spolupracuje při jeho navrhování s renomovaným designérem, vznikají opravdové stylové kousky. Takový nábytek pak vyniká svým tvarem či velkorysým řešením úložných prostor. Může tak být nejen stylový, ale i praktický. Někdy designér ke koupelnovému nábytku navrhne také umyvadlo, vanu, WC či bidet. Tento ucelený koncept koupelnového vybavení se pak dá designově sjednotit s bateriemi či koupelnovými obklady. Výsledkem bude přímo ohromující koupelna, v níž bude do nejmenšího detailu vše ladit. Inspirujte se, jaký nábytek dodá vaší koupelně styl i nádech luxusu.

Některé kusy koupelnového nábytku máme skladem k okamžitému odběru.

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Příklady stylového koupelnového nábytku

>

Designový koupelnový nábytek, který lze perfektně sladit s dalším příslušenstvím v koupelně, nabízí několik výrobců. Patří mezi ně například švýcarská firma Laufen a holandská společnost Riho. Níže vám pro inspiraci představíme 3 kolekce stylového koupelnového nábytku, jejichž součástí jsou skříňky pod umyvadlo, závěsné či stojící koupelnové skříňky, police, zrcadla, regály a další příslušenství do koupelny.

Koupelnová kolekce Palomba od výrobce Laufen svým pojetím připomíná zálivy utvářené pohybem moře. Její součástí je nábytek, vany, umyvadla a další vybavení. | Příklady stylového koupelnového nábytku
Koupelnová kolekce Palomba od výrobce Laufen svým pojetím připomíná zálivy utvářené pohybem moře. Její součástí je nábytek, vany, umyvadla a další vybavení.

1. Plastový transparentní nábytek vnáší do koupelny barvy a neuvěřitelnou lehkost

Inovativní, jiný, až přímo ikonický. Takový je luxusní koupelnový nábytek z koupelnové kolekce Kartell by Laufen. Veškerý nábytek – skříňky, police, koupelnové regály a sestavy a také třeba rámy zrcadel, jsou transparentní, vyrobené z odolného plastu. Tento koncept vnáší do koupelny nádherné barvy a lehkost.

Koupelnová kolekce Kartell by Laufen má krásné barvy a nábytek v transparentním provedení. | 1. Plastový transparentní nábytek vnáší do koupelny barvy a neuvěřitelnou lehkost
Koupelnová kolekce Kartell by Laufen má krásné barvy a nábytek v transparentním provedení.

Společnost Laufen spolupracovala na vývoji této luxusní kolekce s firmou Kartell, která je ve světě nábytku pojmem, a také s dvojící předních italských  návrhářů Ludovicou a Robertem Palomba. Součástí koupelnového konceptu jsou také vany, umyvadla, zrcadla či WC a další dekorace a doplňky v jednotném designu. Rádi vám doporučíme také vhodné baterie či obklady a dlažby. Vaše koupelna bude dokonalá.

Součástí kolekce Kartell jsou skříňky připomínající regály. | p
Součástí kolekce Kartell jsou skříňky připomínající regály.

2. Koupelnový nábytek upoutá pozornost zajímavě řešenými prvky v černé barvě

Nábytek s černými prvky, který se stane v každé koupelně vrcholem elegance. Přesně takovou kolekci koupelnového nábytku s názvem Livit vytvořil holandský výrobce Riho. Koupelnová sestava je dostupná v několika barvách, zejména v dekorech dřeva v různých odstínech, koupelnové skříňky ovšem mohou mít také bílý povrch. Livit vám umožní uložit do koupelny všechny doplňky, které potřebujete, stylově.

Skříňka pod umyvadlo z kolekce Livit ladí s černým umyvadlem, designovým sprchovým koutem a baterií. | 2. Koupelnový nábytek upoutá pozornost zajímavě řešenými prvky v černé barvě
Skříňka pod umyvadlo z kolekce Livit ladí s černým umyvadlem, designovým sprchovým koutem a baterií.

K nábytku z kolekce Livit vám rádi doporučíme vhodné umyvadlo, baterie, zrcadla, či sprchovou zástěnu. Vše bude ve stejném nebo podobném stylu a perfektně spolu ladit. Veškerému koupelnovému vybavení a příslušenství bude nejvíce slušet černá nebo bílá barva. Můžeme vám také doporučit vhodné obklady do koupelny. S výběrem vám poradíme také online, i ve večerních hodinách.

Koupelnová kolekce Livit nabízí krásný design v dekorech dřeva i velkoryse řešené úložné prostory. | p
Koupelnová kolekce Livit nabízí krásný design v dekorech dřeva i velkoryse řešené úložné prostory.

3. Koupelnové skříňky uchvacují svými ladnými křivkami a geometrickou přesností

Val je jméno designové koupelnové kolekce, kterou pro Laufen navrhl renomovaný designér z Mnichova Konstantin Grcic. Z koupelnového nábytku jednoduchých, ladných křivek, doslova dýchá geometrická přesnost. Koupelnová kolekce zahrnuje také sanitární keramiku – stylová umyvadla či umyvadlové mísy, a také sprchové vaničky a vany. Díky svým zajímavým tvarům, extrémně tenkým okrajům a jemně strukturovanému povrchu, získávají především umyvadla z této luxusní kolekce celosvětová ocenění.

Koupelnový nábytek z kolekce Val má precizní křivky. | 3. Koupelnové skříňky uchvacují svými ladnými křivkami a geometrickou přesností
Koupelnový nábytek z kolekce Val má precizní křivky.

Zaujaly vás stylové koupelnové kolekce, jejichž součástí je i designový nábytek do koupelny? Obraťte se na nás a rádi vám představíme ty nejlepší možnosti právě pro vaši koupelnu.

Stylové vybavení Val vypadá skvěle v každé koupelně. | p
Stylové vybavení Val vypadá skvěle v každé koupelně.
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme