Velkoformátové obklady a dlažby do interiéru (barva: Hnědá, formát: 75 × 150 cm)

S velkoformátovými obklady a dlažbou se atmosféra vašeho interiéru dostane na vrchol. Použijte je do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně či vstupní haly a kochejte se tím, jak dokonale na velkoformátových deskách vyniká vzor kamene, mramoru, betonu či kovu. V textu níže pod přehledem sortimentu si můžete o obkladech a dlažbách velkých rozměrů do interiéru přečíst více. Mnoho velkoformátových obkladů a dlažeb do interiéru máme skladem k okamžitému odběru a za skvělé ceny.

E-Book - velkoformáty - krátký
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma.

Série

Barva
Vzhled
Dostupnost
Formát
Použití
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Co se v následujících řádcích dozvíte?

  1. Jak vypadají některé z realizací našich zákazníků
  1. Proč kresba mramoru, kamene či kovu vynikne v interiéru jedině na obkladech a dlažbách ve velkých formátech?
  1. Velkoformátové obklady se hodí do malých, středních i velkých místností interiéru
  1. Kde všude najdou velkoformátové obklady a dlažby uplatnění v interiéru například?

 

Inspirujte se realizacemi našich zákazníků, jejichž interiéry zdobí velkoformátové obklady a dlažby

Velkoformátová dlažba v imitaci mramoru navozuje v obýváku a jídelně dojem luxusu

Jeden z našich zákazníků nás oslovil s požadavkem, jak pomocí keramické dlažby docílit, aby obývák propojený s kuchyní působil elegantně a noblesně. Z velkoformátových dlažeb v imitaci mramoru jej nejvíce okouzlily velkoformátové dlaždice Selection, které imitují přírodní mramory. Velkoformátová dlažba má lapovaný, lesklý povrch, který umocňuje luxusní dojem z interiéru. Líbí se vám toto řešení? Rádi i vám pomůžeme vytvořit bydlení dle vašich představ.

  
Velkoformátová dlažba Selection
v imitaci mramoru navozuje v obýváku a jídelně zákazníka luxusní atmosféru.

Velkoformátová dlažba v imitaci belgického koberce dodává kuchyni zajímavý šmrnc

Když se na trhu objevila velkoformátová dlažba Carpet v imitaci belgického koberce, spustila lavinu zájmu ze strany milovníků nápaditých interiérů. Do těchto velkoformátových dlaždic, které vypadají jako starý peršan, se zamilovala i řada našich zákazníků. S nadšením je vybírají do všech částí interiéru včetně kuchyní. Na fotografii níže se můžete podívat na realizaci kuchyně u našeho zákazníka, kde velkoformátová dlažba Carpet dokonale ladí s bílou kuchyňskou linkou a obkladem v dekoru dřeva. Tato kuchyně má šmrnc, co říkáte?

 
Velkoformátová dlažba Carpet
v imitaci belgického koberce je ozdobou kuchyně zákazníka.

Dlaždice Carpet je možné využít i jako velkoformátový obklad za kuchyňskou linku. Takové řešení zvolil další z našich zákazníků. Výrazný design dlažby je v této kuchyni opět zkombinován s bílou kuchyňskou linkou. Velkoformátové dlaždice Carpet vypadají v této kuchyni nejenže zajímavě, ale také je lze lehce zbavit mastnoty z vaření – stačí je vytřít hadříkem.


Dlaždice Carpet se dají využít také třeba jako velkoformátové obklady do kuchyně.

Také hledáte hezké velkoformátové obklady do kuchyně, které se zároveň budou jednoduše udržovat? Obraťte se na nás a poskytneme vám inspiraci na míru vašim představám.

Velkoformátové dlaždice v imitaci kamene a kuchyňská linka v dekoru dřeva tvoří dokonalou přírodní dvojici

Líbí se vám přírodní materiály? Perfektního dojmu dosáhnete, když budete v interiéru kombinovat dva přírodní designy  a lesk a mat – například velkoformátový obklad a dlažbu v imitaci kamene s kuchyní v designu dřeva.  Takové řešení zvolil i náš zákazník. Dlažba Uniquestone imitující kámen má lesklý povrch a skvěle ladí s matnou kuchyňskou linkou v dekoru dřeva. Dlažba díky své propracované struktuře vypadá jako pravá kamenná podlaha. Přírodní design se v kuchyni zákazníka povedl na jedničku. Co vy na to?

 
Zákazník zvolil do kuchyně velkoformátovou dlažbu v imitaci kamene. Jmenuje se Uniquestone.

V interiéru může vypadat skvěle i kombinace velkoformátových dlaždic v imitaci kamene s velkoformátovou dlažbou v imitaci betonové stěrky  či kovu. Kontaktujte nás a i online ve večerních hodinách vám rádi poskytneme inspiraci, jak pomocí velkoformátových dlaždic vytvořit bydlení snů.
 

Proč kresba mramoru, kamene či kovu vynikne v interiéru jedině na obkladech a dlažbách ve velkých formátech?

Proč mají velkoformátové obklady a dlažby do interiéru tak fascinující vzhled? Protože pouze na velkém formátu kresba mramoru, kamene, betonu či kovu naprosto dokonale vynikne. Ano, je to tak. Velkoformátové obklady a dlažby v interiéru doslova triumfují a menší kachličky vytlačují do ústraní. Na menších dlažičkách je přírodní design „rozsekaný“ na malé části a v ploše prakticky vůbec nevyzní.

 
Lesklý velkoformátový obklad a dlažba All Over vypadá v interiéru famózně.
 
Rádi vám zašleme fotografie z realizací našich zákazníků i další informace!
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.
 

Při použití obkladů a dlažeb do interiéru, především těch v přírodních designech, platí, že čím menší mají kachličky formát, tím hůř na nich jejich kresba vynikne. Dojem skutečnosti mramoru, kamene či betonu je tudíž mnohem věrnější při použití obkladů a dlažeb většího formátu. A právě proto jsou velkoformátové obklady i velkoformátové dlaždice čím dál tím víc populárnější. Porovnání různých formátů obkladů a dlažeb vidíte i na fotografiích níže. 

 
 
Obklady a dlažby menších rozměrů prostor rozčleňují a opticky zmenšují.
 
 
Velkoformátové obklady a velkoformátové dlaždice prostor nerozčlení a nechají vyniknout design mramoru. 
 
Tradičné rozměry velkoformátových obkladů a dlažeb jsou od 90x90, 60×120 cm přes 100x100 cm, 120x120 a 150x150 cm až po největší možné rozměry jako jsou 120x240 či 160×320 cm. 
 
TIP OD NÁS: Uchvátily vás velké rozměry a způsob jakým z jakéhokoli prostoru vykouzlí místo s nádechem luxusu? Pojďte ještě dál a podívejte se i na luxusní a designové obklady, které najdete také ve velkém formátu. Navíc je můžete ozdobit i jménem luxusní značky módního návrháře.  

Velkoformátové obklady se hodí do malých, středních i velkých místností

Velkoformátové obklady a dlaždice dodávají díky svému impozantnímu rozměru a skvostnému designu interiéru punc luxusu. To ale není vše. Také opticky zvětšují místnosti. Do jakých místností interiéru se hodí? Jednoduše řečeno do všech prostor všech velikostí. Jako například:

Do velkých místností – recepcí, obývacích pokojů, či reprezentativních vstupních hal

 
Velkoformátový obklad a dlažba Discover ve formátu 60x120 v elegantní imitaci kamene rozzáří malý i velký obývací pokoj.
 

Do středně velkých místností – obýváků, kuchyní, ložnic či chodeb běžných rozměrů

 
Velkoformátový obklad a dlažba Purity of Marble ve středně velkém obýváku. Tato série se vyrábí ve formátech 75×75 cm, 75×150 cm nebo i 120×120 cm či 120×278 cm.
 

Do malých místností – pro ně jsou dokonce mnohdy lepší volbou než malé kachličky. Velkoformátové obklady a dlažby malý interiér sjednotí, a ten pak ve finále bude působit uceleněji a prostorněji, díky menšímu počtu spár. 

 
Velkoformátový obklad a dlažba Aisthesis  vyniká v malé koupelně o velikosti zhruba 2,5 m².
 

Více inspirace a informací nejen o této realizaci našeho zákazníka si můžete přečíst v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny. Hledáte spíše klasické rozměry kachliček do koupelny? Prohlédněte si naše koupelnové obklady a dlažby.

Kde v interiéru najdou velkoformátové obklady a dlažby uplatnění?

V podobě podlahy v kuchyni, obýváku či ložnici, kde se stanou dominantním prvkem interiéru

 
Velkoformátové dlaždice Canova v nádherné imitaci mramoru.
 
V podobě dekorativního obkladu za čelem postele v ložnici
 
Velkoformátový obklad Jewels v imitaci mramoru je k dispozici v obřích rozměrech 120×240 cm, 120×278 cm, 160×160 cm a 160×320 cm. 
 

V podobě dekorativního obkladu za pohovku či komodu v obýváku

 
Velkoformátový obklad a dlažba Daino Lienzo v jemné imitaci mramoru.
 

V podobě obkladu kolem krbu

 
Velkoformátový obklad Ionic v imitaci kovu ve formátu 60x120 cm.
 

V podobě obkladu za kuchyňskou linku

 
Velkoformátový obklad Horizon v elegantním designu kamene.
 

V podobě obkladu baru v kuchyni či restauraci

 
Velkoformátový obklad Prime Stone v jemné imitaci kamene. Na obrázku formát 100×100 cm, ale k dispozici je i ve formátech menších 50x100 nebo naopak větších 100×250 cm až 100×300 cm.
 

V podobě obkladu či dlažby v kavárně či reprezentativní hale

 
Všestranný velkoformátový obklad a dlažba Glocal v imitaci betonu a kovu. Dotupné formáty pro tuto sérií jsou: od 60×120 přes 160×160 až po 160×320 cm.
 

Velkoformátová dlažba a obklady skýtají v interiéru i mnohé další možnosti využití. Obraťte se na nás. Na velkoformátové obklady a dlažby do interiéru se specializujeme. Zašleme vám inspirace, katalogy i další informace. Najdeme pro vás to nejlepší řešení z hlediska designu i využití v interiéru.

E-Book - velkoformáty - VF zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jak se velké formáty pokládají?
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme