M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Velkoformátové obklady a dlažby do interiéru se vzhledem mramoru

Velkoformátový obklad či dlažba jsou doslova zázrakem pro interiér! Líbí se vám design mramoru? Na velkoformátových obkladech a dlažbách vynikne vzor mramoru mnohem lépe než na kachličkách menších rozměrů. Přesvědčit se o tom můžete v naší nabídce, kde najdete velkoformátové obklady a dlažby v řadě barev a vzorů mramoru – od velmi volného až uměleckého vzhledu, přes vzhled onyxových kamenů až po design, který vychází ze skutečných přírodních mramorů.

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (12)

 

 

Velkoformátové obklady v designu mramoru dodají interiéru honosný vzhled

Pro krásu mramoru se nadchli již starověcí Řekové a Římané. Dnes design mramoru kraluje především na obkladech a dlažbách velkých rozměrů. Podlehněte jejich kouzlu i vy! Proč jsou velkoformátové obklady v designu mramoru v současných interiérech mimořádně žádané? Protože každé místnosti dokážou dodat osobitý a honosný vzhled. A právě vzor mramorování nejlíp vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých rozměrech, jakými je například 60x60cm, 60x120cm, 90x90 cm či 300x150cm. Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se hodí všude – jejich krása vynikne v koupelně, obýváku, vstupní hale či reprezentativní místnosti.

Trendy jsou velkoformátové obklady s bílým žilkováním či ve vzhledu onyxových kamenů

Velkým trendem současnosti je například černý velkoformátový mramorový obklad s bílým žilkováním ve vysokém lesku anebo obklady ve vzhledu onyxových kamenů v mnoha barevných odstínech. Lesklý povrch velkoformátových obkladů, na kterém se odráží světlo, dodá koupelnám či obývákům reprezentativní ráz. Tyto velkoformátové mramorové obklady a dlažby budou v interiéru vypadat jako polodrahokam a jedinečný kus umění, který na zdech i podlahách působí jako malba. Jedinečný design těchto velkoplošných mramorových obkladů ukáže například ve společenské zóně domu – kuchyni propojené s jídelnou a obývací místností.

Mramorové obklady ve velkém formátu jsou ideální volbou do koupelen, které rozzáří

Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se těší čím dál větší oblibě například v koupelnách, kterým dodají nejen luxusní, ale také světlý a doslova rozzářený ráz. To ocení především ti, kteří nemají v koupelně dostatek světla. Lesklou velkoformátovou dlažbu je v koupelně vhodné doplnit koupelnovou předložkou, aby to ve vlhkém prostředí neklouzalo. Velkoformátové obklady ve vzhledu mramoru mohou v koupelně efektně doplnit další doplňky a sanita s mramorovým vzhledem - třeba mramorové umyvadlo, vana či svítidla, vázy nebo rámečky na obrázky. Velkoformátové obklady v designu mramoru s lesklým povrchem se hodí i do menších místností, které opticky sjednotí a zvětší.