Velkoformátové obklady a dlažby do interiéru (vzhled: Mramor)

Velkoformátový obklad či dlažba jsou doslova zázrakem pro interiér! Líbí se vám design mramoru? Na velkoformátových obkladech a dlažbách vynikne vzor mramoru mnohem lépe než na kachličkách menších rozměrů. Přesvědčit se o tom můžete v naší nabídce, kde najdete velkoformátové obklady a dlažby v řadě barev a vzorů mramoru – od velmi volného až uměleckého vzhledu, přes vzhled onyxových kamenů až po design, který vychází ze skutečných přírodních mramorů.

Série

Barva
Vzhled
Dostupnost
Formát
Použití
Rektifikace
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

 

 

Velkoformátové obklady v designu mramoru dodají interiéru honosný vzhled

>

Pro krásu mramoru se nadchli již starověcí Řekové a Římané. Dnes design mramoru kraluje především na obkladech a dlažbách velkých rozměrů. Podlehněte jejich kouzlu i vy! Proč jsou velkoformátové obklady v designu mramoru v současných interiérech mimořádně žádané? Protože každé místnosti dokážou dodat osobitý a honosný vzhled. A právě vzor mramorování nejlíp vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých rozměrech, jakými je například 60x60cm, 60x120cm, 90x90 cm či 300x150cm. Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se hodí všude – jejich krása vynikne v koupelně, obýváku, vstupní hale či reprezentativní místnosti.

Trendy jsou velkoformátové obklady s bílým žilkováním či ve vzhledu onyxových kamenů

>

Velkým trendem současnosti je například černý velkoformátový mramorový obklad s bílým žilkováním ve vysokém lesku anebo obklady ve vzhledu onyxových kamenů v mnoha barevných odstínech. Lesklý povrch velkoformátových obkladů, na kterém se odráží světlo, dodá koupelnám či obývákům reprezentativní ráz. Tyto velkoformátové mramorové obklady a dlažby budou v interiéru vypadat jako polodrahokam a jedinečný kus umění, který na zdech i podlahách působí jako malba. Jedinečný design těchto velkoplošných mramorových obkladů ukáže například ve společenské zóně domu – kuchyni propojené s jídelnou a obývací místností.

Mramorové obklady ve velkém formátu jsou ideální volbou do koupelen, které rozzáří

>

Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se těší čím dál větší oblibě například v koupelnách, kterým dodají nejen luxusní, ale také světlý a doslova rozzářený ráz. To ocení především ti, kteří nemají v koupelně dostatek světla. Lesklou velkoformátovou dlažbu je v koupelně vhodné doplnit koupelnovou předložkou, aby to ve vlhkém prostředí neklouzalo. Velkoformátové obklady ve vzhledu mramoru mohou v koupelně efektně doplnit další doplňky a sanita s mramorovým vzhledem - třeba mramorové umyvadlo, vana či svítidla, vázy nebo rámečky na obrázky. Velkoformátové obklady v designu mramoru s lesklým povrchem se hodí i do menších místností, které opticky sjednotí a zvětší.

E-Book - velkoformáty - VF zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jak se velké formáty pokládají?
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme