Velkoformátová dlažba Ultra Paonazetto

Dlažba imitující mramor Ultra Paonazetto potěší zrak všech milovníků luxusu a elegance. Designéři ji vytvořili dle mramorů, které se běžně vyskytují v přírodě. Dlažba má povrch v lesku a velký formát 150×75 cm. Dá se využít i jako obklad na stěnu, jako například na recepci hotelu, za kuchyňskou linku nebo za čelo postele…

Dlažba imitace mramoru bílá s černou žilkou v koupelně
Dostupnost: Obvykle skladem

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Jaká je dlažba v imitaci mramoru Ultra paonazetto?

  • Tloušťka: 0,6 cm
  • Formát: 150 × 75 cm
  • Povrch: lesklý
  • Dokonalá imitace mramoru – vzhled skutečného mramoru

Dlažba imitující mramor je krásná jako její přírodní předloha

Dlažba imitující mramor s názvem Ultra Paonazetto je jednoduchá, a přitom luxusní. Na první pohled zaujme její čistý design – bílá barva dlaždic v lesku, na kterých je precizně vykreslena struktura přírodního mramoru. Dlažba je vyrobena nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a je tak nerozeznatelná od pravého mramoru. Ve srovnání s pravou mramorovou podlahou se snadněji udržuje – stačí ji vytírat prostředkem na keramické dlažby. Skvrny od rozlitého vína či džusu půjdou snadno odstranit.

Díky tenké tloušťce 0,6 cm se s dlaždicemi při pokládce snadno manipuluje

Dlažba má rozměr 150×75 cm a tloušťku 0,6 cm. Ultratenké velkoformátové desky mají stejné a vynikající technické vlastnosti jako dlažby o běžné tloušťce 1 cm. Díky zmenšené tloušťce se při pokládce s tenčími dlaždicemi velkých rozměrů překvapivě snadno manipuluje. Kontaktujte nás a rádi vám vysvětíme detaily. Jak se obklady a dlažby velkých rozměrů pokládají? Základní představu si můžete udělat v článku Pokládka velkoformátových obkladů.

Na velkém formátu dlaždic dokonale vynikne mramorová struktura

Proč jsou velkoformátové dlaždice vynikající volbou pro interiér? Protože struktura mramoru na nich vynikne mnohem lépe než na menších dlaždicích. Výsledkem bude luxusní, až přímo ohromující design celého interiéru. Spoustu inspirace pro váš interiér získáte v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby v imitaci mramoru a v dalších designech se dnes běžně využívají i jako obklady na stěnu. Inspirujte se v článku Využití dlažby a obkladu v imitaci mramoru.

Jak úžasně může vypadat v interiéru nejen struktura mramoru, ale také dřeva a kamene? O tom vám rád popovídá náš zákazník v článku Přírodní interiér. Dozvíte se v něm mimo jiné to, proč upřednostnil keramické imitace před pravým mramorem či dřevem. Uvidíte také detailní fotografie jeho interiéru – novostavby rodinného domu.

Parametry - Ultra Paonazetto

BarvaBílá
VzhledMramor
Formát150 × 75 cm
MateriálKeramika
PoužitíInteriérová
RektifikaceAno
MrazuvzdornostNe
ProtiskluznostNe
TvarObdélník
Tloušťka< 1 cm
PovrchLesklý

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Série

E-Book - velkoformáty - VF zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

 • Jak se velké formáty pokládají?
 • Fotografie z realizací zákazníků
 • ...a mnoho dalšího

Články

Český interiér ve stylu hollywoodských hvězd
Procestujte ve fotografiích moderní dům jednoho z našich zákazníků a získejte inspiraci pro bydlení jako z Hollywoodu.
Velkoformátové obklady vyžadují precizní systém pokládky. Jak je správně položit?
Budete pořizovat do interiéru velkoformátový obklad či dlažbu? Velkoformátové obklady a dlažby mají jiné nároky na pokládku než kachličky menších rozměrů. Jejich pokládka musí být velmi precizní. Přece jen dostat tak velkou dlaždici na zeď není žádná hračka. Nezbytné je oslovit řemeslníka se zkušenostmi...
Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?
Opravdu impozantní dojem je jedním z největších přínosů velkoplošných obkladů a dlažeb. Samozřejmě ale mají i mnoho dalších výhod. V následujících řádcích jsme pro vás shrnuli přehled nejčastějších rozměrů velkoformátových obkladů a dlažeb. Na konkrétních produktech vám také představíme ceny velkoformátových obkladů a dlažeb a dozvíte se, co především jejich cenu ovlivňuje.
Velkoformátové obklady se těší velké oblibě. Místnostem dodají glanc
Mají „kouzelnou“ moc rozzářit a sjednotit prostor. Působí luxusním a reprezentativním dojmem. Lze je pokládat téměř beze spár a snadno se čistí...