Bidetové baterie (barva: šedá)

K bidetu do koupelny je nezbytné pořídit také bidetovou baterii. V našem sortimentu najdete různé bidetové baterie – pákové i kohoutkové. Podle druhu instalace může být bidetová baterie jedno otvorová nebo více otvorová. Bidetové baterie nabízíme od výrobců Jika, Roca, Laufen, Hansgrohe a Ravak. Pokud nemáte v koupelně dostatek místa na bidet, můžete pořídit baterii s bidetovou sprškou k záchodu. Některé bidetové sprchy mohou být vyvedeny z nástěnného ventilu a nepotřebují napojení na umyvadlovou baterii a umyvadlo. V textu níže, podle přehledem sortimentu, se dozvíte o bidetových bateriích více informací.

Dostupnost
Barva
Výrobci
Série
Délka (mm)
Šířka (mm)
Tvar
Ovládání baterie
Umístění baterie
Další filtry
Bidetová stojánková baterie bez výpusti graphite brushed - Ravak ES 056.20GB | Více -
AKCE -15 %
zdarma

Bidetová stojánková baterie bez výpusti graphite brushed - Ravak ES 056.20GB
Stojánková bidetová baterie Espirit, bez výpusti. V provedení Graphite Brushed. Skrytý perlátor s funkcí EcoFlow.
Výrobce: Ravak

Bidetové baterie jsou velmi hygienické a v moderních koupelnách se v kombinaci s bidetem objevují čím dál častěji. Pohyblivé výtokové ramínko bidetové baterie umožňuje pečlivé a jemné omytí i bez využití vany, sprchy či umyvadla. Bidety včetně bidetových baterií pomáhají s prevencí nemocí v oblasti intimních partií. U nás najdete široký sortiment bidetových baterií, které mohou být pákové i kohoutkové. Podle druhu instalace se pak bidetové baterie dělí na jednootvorové nebo víceotvorové.

Proč je do koupelny vhodné použít bidet s bidetovou vodovodní baterií?

Protože bidety vám poskytnou vyšší úroveň hygieny než toaletní papír. Lépe očistí intimní partie a mohou dokonce pomáhat při prevenci některých onemocnění v intimních oblastech. Jsou také ekologické. Spotřebu toaletního papíru pomáhají redukovat až o 90 %.

Výhody bidetu ocení zejména:

    • Ti, kteří trpí hemeroidy
    • Senioři a lidé s omezenou schopností pohybu
    • Ženy, kterým při menstruaci může bidetová sprška bidetu ulevit od bolesti a snížit riziko vzniku infekcí

Řešení pro menší koupelny

Zejména v klasických panelákových koupelnách často nebývá dostatek prostoru zároveň na záchod  i bidet, přestože by jej řada lidí chtěla využívat. Je to i váš případ?

Skvělou zprávou je, že se funkcí bidetů vůbec nemusíte vzdát, máme pro vás tato řešení:

    • Baterie s bidetovou sprškou – dají se pořídit k záchodu. Některé bidetové sprchy mohou být vyvedeny z nástěnného ventilu a nepotřebují napojení na umyvadlovou baterii a umyvadlo.
    • Bidetové sedátko – instaluje se na záchodovou mísu a dá se přikrýt WC prkénkem. Většinou bývá elektrické, dá se na něm nastavit teplota vody, intenzita proudu vody, může mít také masážní funkce a sušení teplým vzduchem.

Rádi vám do koupelny doporučíme nejen vhodné bidetové vodovodní baterie, ale také vany, sprchy, umyvadla a další doplňky a zařizovací předměty.