777 746 852Linka
Bidetová sprška hranatá, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):469 Kčkulatá, s držákem | 1 101 Kč
Bidetová hranatá, chrom | 1 196 CZK
DELUXE bidetová s držákem, ABS/chrom | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 22 mmVýška: 122 mmHloubka: 60 mmRozměr: 2,2 x 6 cmHmotnost: 0.33 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 1 390 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 196 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 988 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost / ks | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913818516 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -45 %
SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
7,5 x 3,7MosazhranatéSaphochromSPECTRE





















































































































































































































































































