777 746 852Linka
Bidetová sprška kulatá, s držákem, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):469 Kčhranatá | 1 196 Kčkulatá | 852 Kč
Bidetová kulatá, s držákem, chrom | 1 101 CZK
DELUXE bidetová držákem, ABS/chrom | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
na objednávku
Výrobce: SaphoBarva: chromVýška: 138 mmHloubka: 43 mmHmotnost: 0.383 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-14 % 1 280 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 101 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 910 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 138 mm |
| Hloubka | 43 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.3830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913803659 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéSaphochromRHAPSODY





























































































































































































































































































