777 746 852Linka
Bidetová sprška hranatá, černá
Výrobce: SaphoŠířka: 26 mmVýška: 120 mmHloubka: 48 mmRozměr: 2,6 x 4,8 cmHmotnost: 0.47 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 282 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 059 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 26 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 48 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| EAN | 8590913916564 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |




















































































































































































































































































