777 746 852Linka
Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, chrom
Výrobce: SaphoBarva: chromHloubka: 63 mmHmotnost: 0.94 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: retro Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Délka hadice: 120 cm.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Hloubka | 63 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 0.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913859830 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ BLACK podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá páčka, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ BLACK

AKCE -14 %
zdarma
KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 1 výstup, páčka krystal, chrom
MosazretroSaphochromKIRKÉ CRYSTAL


























































































































































































































































































