777 746 852Linka
Bidetová sprška kulatá, černá mat
Výrobce: SaphoŠířka: 25 mmVýška: 120 mmHmotnost: 0.298 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-14 % 1 090 CZK
| Cena s DPH / ks | 938 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 775 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 120 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost / ks | 0.2980 kg |
| EAN | 8590913916557 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |



















































































































































































































































































