BAMBUS stojan s držákem na toaletní papír a WC štětkou, hranatý, bambus
- Uvnitř vyjímatelná plastová nádobka
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 320x820x220 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 2.1630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864360 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Série SNOW nabízí jednoduchý přírodní design. Skvěle doplní policové regály z bambusového dřeva.



















































































































































































































































































