M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Art T20

Art T20 je venkovní dlažba v imitaci betonu, která se na terase či kolem bazénu stane skutečným symbolem umění. Ve vzhledu této terasové dlažby se odrážejí prvky klasického a avantgardního stylu. Samozřejmostí jsou také různé typy tvarovek a přelivových kanálků.

Venkovní dlažba na terasu Art T20 položená v trávě.
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

ART cement
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ArtT20 Cement - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Cement textura.
ArtT20 Graphite
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ArtT20 Graphite - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Graphite textura.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je venkovní dlažba Art?

  • Výška: 1 i 2 cm
  • Formát: 60×60 a 80 × 80 cm
  • Rektifikovaná – hrany jsou dokonale rovně seříznuty
  • Barvy: Cement, Graphite
  • Je vhodná na terasu i kolem bazénu
  • Dostupná v protiskluzové variantě strutturata
  • Různé typy tvarovek a přelivových kanálů
  • Mrazuvzdorná
  • Věrně imituje beton

Původ designu venkovních dlaždic Art

Terasová dlažba Art nachází inspiraci v ručně vyráběných cementových dlaždicích, které se těšily oblibě již od konce 18. století. V designu venkovních dlaždic se tak míchá klasický a avantgardní styl, a zároveň tradiční materiály a moderní technologie. Protiskluzová a mrazuvzdorná dlažba se vyrábí v mezi zákazníky oblíbeném rozměru 60×60 cm.  Je k dispozici také v rektifikovaném provedení. Vaše venkovní terasa, restaurace či prostranství u bazénu tak budou působit celistvým a harmonickým dojmem. Dlažba na terasu se vyrábí ve dvou barevných odstínech.

Venkovní dlažba by vždy měla mít potřebný stupeň protiskluznosti v závislosti na místě, kde bude položena. Podrobnosti si můžete přečíst v článku Protiskluzná dlažba na terasu: Proč je důležité pečlivě zvážit stupně protiskluznosti?

Terasová dlažba má také interiérovou „sestru“, což umožní sladit exteriér s interiérem

Terasová dlažba má také svou interiérovou „sestru.“ Co to znamená? Že ve stejném designu můžete sladit interiér a exteriér a vytvořit tak bydlení jako z rukou špičkového designéra. Co takhle vzhledově sjednotit třeba venkovní terasu a obývák s kuchyní? Interiérovou variantu této venkovní dlažby najdete zde. Inspiraci můžete načerpat také v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem.

Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám přinese v exteriéru řadu výhod

Terasová dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm. Pokládá se na terče, do trávy nebo do štěrku. Unikátní systém pokládky dlažby na terče vám přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod venkovní dlažbou opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Kromě pokládky na terče můžete venkovní dlažbu položit také do štěrku nebo do trávy a vytvořit tak na zahradě zajímavé přechodové chodníčky.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy