M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Art T20

Dlažbu imitující betonovou stěrku ve 3 různých odstínech uvnitř domu i v exteriéru. Je totiž dostupná v 1cm i 2cm tloušťce. Skvěle slouží jako dlažba na terasu nebo do komerčních prostor, ale i jako dlažba kolem bazénu. Je odolná a protiskluzná

Venkovní dlažba na terasu Art T20 položená v trávě.
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

ArtT20 Cement
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ArtT20 Cement - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Cement textura.ArtT20 Cement - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Cement textura.
ArtT20 Graphite
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ArtT20 Graphite - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Graphite textura.ArtT20 Graphite - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Graphite textura.
ArtT20 Tobacco
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
ArtT20 Tobacco - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Tobacco textura.ArtT20 Tobacco - Venkovní dlažba na terasu Art T20 Tobacco textura.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je venkovní dlažba Art?

  • Výška 1 i 2 cm
  • Dlažba na terasu i kolem bazénu
  • Dostupná v protiskluzové variantě strutturata
  • Různé typy tvarovek a přelivových kanálů
  • Mrazuvzdorná
  • Formát 60 × 60 cm
  • Rektifikováno - možnost pokládky s minimální spárou
  • Vybírejte ze 3 odstínů - Cement, Graphite, Tobacco
  • Věrně imituje beton

Design

Série je inspirovaná vzhledem ručně vyráběných cementových dlaždic používaných od konce 18. století. Představuje splynutí klasického a avantgardního stylu, tradičních materiálů a moderních technologií, setkání různých podnětů a různých trendů. Tato vkusná série s jednoduchým a nadčasovým designem je vhodná k obohacení bytových a nebytových interiérů v moderním stylu. Je i oblíbenou venkovní dlažbou na terasy a k bazénům. Dlažby série jsou vyrobené pomocí digitální technologie, s velmi moderním, přirozeně vypadajícím povrchem, a to jak v textuře, tak ve vzhledu. 

Bezpečnost u bazénu

Tato série se vyrábí v protiskluzovém provedení strutturato, které zvyšuje bezpečnost při pohybu u bazénu nebo na jiném mokrém povrchu

Univerzální použití

Dlažby této série jsou určeny pro pokládku na venkovních plochách obytných a komerčních budov, jako jsou terasy, letní zahrádky restaurací a barů, chodníky, příjezdové cesty apod. Skvěle se také hodí kolem bazénu. Ideální pro suchou pokládku, zvolit můžete hned několi typů - na terče, do pískového nebo štěrkového lože, do trávy.

Sjednoťte interiér s exteriérem

Tato produktová řada je dostupná ve výšce 1 i 2 cm. Můžete ji proto použít dovnitř i ven a sladit například venkovní terasovou dlažbu s interiérem domu – v interiéru položíte 1cm dlažbu a pro exteriér zvolíte tloušťku podle preferovaného způsobu pokládky.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

ico small menu