Elektrická vodovodní baterie s průtokovým ohřívačem vody, 230V, 3kW, nerez
| Cena s DPH / ks | 1 426 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 179 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Otočné ramínko, Elektrický ohřev |
| Hmotnost / ks | 1.2800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960147 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |

















































































































































































































































































