RAVO sklopné sedátko do sprchového koutu 32x32,5cm, bambus
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 325 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 095 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 320x106x325 mm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 325 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus, Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 160.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 2.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913841576 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu




















































































































































































































































































