777 746 852Linka
EMMI keramické umývátko na desku, Ø 33cm, bílá
Výrobce: CERASTYLEBarva: bíláŠířka: 330 mmDélka: 330 mmVýška: 153 mmHloubka: 330 mmRozměr: 33 x 33 cmHmotnost: 5.8 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: kruh Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 2 490 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 058 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 33x15,3 cm |
| Průměr | 330 mm |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 153 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 5.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913944130 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |

























































































































































































































































































