KID WC kombi dětské, spodní odpad, dekor
Upevnění: stojící, Typ splachování: standardní okruh
Zařazení: Klozety
| Cena s DPH / ks | 8 950 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 7 397 CZK |
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | KID |
| Rozměr | 30,8x61,2x55,7 cm |
| Šířka | 308 mm |
| Výška | 612 mm |
| Hloubka | 557 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Dětská koupelna, Odpad spodní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 23.3000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913911897 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Série dětské keramiky KID je vhodná nejen pro jesle či mateřské školky, ale nalezne své místo i ve standardní koupelně a všude tam, kde je běžná keramika pro děti příliš velká. Lze volit bílou keramiku nebo veselý barevný potisk, který jistě vykouzlí úsměv na tvářích všech malých uživatelů.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu
























































































































































































































































































