MINIMAL umyvadlo na desku kulaté, průměr 45cm, zlatá
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | PAULA |
| Rozměr | 45x13,6 cm |
| Průměr | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 11.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531140450 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |



















































































































































































































































































