777 746 852Linka
CIXI dávkovač mýdla na postavení, porcelán, bílá/modrá
Výrobce: GedyBarva: bíláSérie: CIXIŠířka: 75 mmDélka: 75 mmVýška: 170 mmHloubka: 95 mmRozměr: 7,5 x 7,5 cmHmotnost: 0.508 kg/ksMateriál: Porcelán Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
-14 % 445 CZK
| Cena s DPH / ks | 383 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 317 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CIXI |
| Rozměr | 75x170x95 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Porcelán |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost / ks | 0.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341303733 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |

































































































































































































































































































