KUBIC NEO SHORT /120×70 - Roth 9350000
Rozměry 120x70, 130x70. Akrylátová vana v klasickém obdélníkovém tvaru, která bude vhodná zejména pro každého, kdo řeší nedostatek místa v koupelně a nechce přijít o pohodlí koupání. Pro snadnější instalaci a vyrovnání vany doporučujeme objednat sadu noh EXCLUSIVE.
Parametry Roth 9350000
| Délka: | 120 cm |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Objem: | 145 l |
| Půdorys: | Obdélník |
| Rozměr: | 1200 × 700 |
| Šířka: | 70 cm |
| Materiál: | PMMA (5 mm) |
| Typ: | KUBIC NEO SHORT |
Varianty tohoto produktu

Podobné produkty





Ke stažení
- file_en_1289.pdf - KUBIC NEO SHORT pro KUBIC NEO SHORT /120×70 - Roth 9350000 (pdf, 115.7 KB)
- Montážní návod - KUBIC NEO SHORT pro KUBIC NEO SHORT /120×70 - Roth 9350000 (pdf, 4.2 MB)
- zarucni-list_roth-czech_2024_zarucni-list_roth-czech_2024.pdf - PORTLAND NEO - ND pro KUBIC NEO SHORT /120×70 - Roth 9350000 (pdf, 897.3 KB)













































































































































































































































































