VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá
Výpust s Click-Clack zátkou.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 167x83x62,5 cm |
| Délka | 1670 mm |
| Šířka | 830 mm |
| Výška | 625 mm |
| Objem | 272.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Do prostoru |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon, Stavitelné nožičky |
| Hmotnost / ks | 180.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002543 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá (pdf)
- Technický list pro VELIA volně stojící vana litý mramor 167x83x62,5cm, bílá





















































































































































































































































































