LOMAX umyvadlo na desku, litý mramor, 61x35cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 61x14,5x35 cm |
| Šířka | 610 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913918704 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Varianty tohoto produktu


























































































































































































































































































