SUNBEAM kulaté zrcadlo v dřevěném rámu ø 90cm, zlatá
SUNBEAM zrcadlo v dřevěném rámu
- rozměr zrcadloviny Ø570 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PRIDE & SUNBEAM |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Typ zrcadla | Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866289 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































