Zápustný dávkovač mýdla, kulatý, nerez mat
| Cena s DPH / ks | 594 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 491 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Zápustný dávkovač mýdla a saponátu s možností instalace do umyvadla místo stojánkové baterie, nebo do desky vedle umyvadla či dřezu.
Snadné plnění bez zbytečného šroubování. Pumpičku jednoduše vytáhnete a doplníte mýdlo nebo saponát (jar apod.).
- Při použití nádobky "SP1000" lze zvýšit objem na 1000 ml
- Maximální síla desky pro instalaci: 43 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 55x290x120 mm |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | K zapuštění |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913842801 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu























































































































































































































































































