AGGA čtvercová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo
| Cena s DPH / ks | 4 683 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 871 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 490 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 42.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942990 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu






































































































































































































































































