APOLLO držák ručníků, chrom
| Cena s DPH / ks | 414 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 342 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 225x150x57 mm |
| Šířka | 225 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913837319 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































