APOLLO dvojitý držák ručníků 550mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 910 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 752 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 540x35x112 mm |
| Délka | 540 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913837340 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































