APOLLO trojitý držák ručníků 350mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 616 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 509 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 350x171x44 mm |
| Délka | 350 mm |
| Výška | 171 mm |
| Hloubka | 44 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913850233 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.














































































































































































































































































