777 746 852Linka
Bezdotykový dávkovač mýdla na postavení, 350ml, 83x196x135mm, ABS/bílá
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 83 mmDélka: 83 mmVýška: 196 mmHloubka: 135 mmRozměr: 8,3 x 8,3 cmHmotnost: 0.325 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 455 CZK
| Cena s DPH / ks | 419 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 346 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 83x196x135 mm |
| Šířka | 83 mm |
| Výška | 196 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 0.3250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934155 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |






















































































































































































































































































